İletişim

İletişim Formu ile gönderdiğiniz mesajlarınıza hemen geri dönülecektir.

Aşağıda bulunan formda, gerekli olarak belirtilen alanları mutlaka doldurmalısınız.

Belirtmiş olduğunuz mail adresi, site tarafınca kaydedilecek ve cevaplarımı girmiş olduğunuz mail üzerinden sizlere iletmeye çalışacağım.Mesaj kısmına sormak veya öğrenmek istediğiniz konuyu detaylı yazarsanız, sizlere daha net ve daha hızlı dönüş sağlayabilirim.

Blog yazılarımı ve aldığım eğitimlerimi, mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Hali hazırda iletmek istediğim ve paylaşmak istediğim tüm bilgileri detayları ile yazılarımda bulabilirsiniz https://aysegulbayindir.com/category/blog-yazilari/

Mutlaka kitabıma göz gezdirmenizi ve okumanızı tavsiye ediyorum! Kitabımla ilgili de iletişim kurmak isteyebilirsiniz Sizlere ve bebeğinize masal tadında günler dilerim! https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products%2Fproductdetail&product_id=495912

Masal Tadında Bebek Yemekleri
KİTABIM “Masal Tadında Bebek Yemekleri”

İletişim Sayfası Özet Bilgileri

Her ebeveyn, bebeğinin zihin Gelişimi iyi olsun ister. Bebeğiniz 6. ayından itibaren onunla rutin olarak kitap inceleme saatleri ayarlamak hem size hem de ona iyi gelecektir. Peki nasıl kitaplar seçmeliyiz?

Emzirmek, emmek anne-bebek arasındaki en masum ilişkilerden biridir. Emzirmek bebeğin özellikle hayatının başlangıcındaki ana besin kaynağı ve anne/bebek arasında özel bir bağ kurulmasına yardımcı olan duygusal bir süreçtir. Bebek kendini anne kucağında, göğsünde rahat ve güvende hisseder ancak bu dönemin bir de bitişi var. Her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi …

Uzmanlar tuvalet eğitimi için en uygun zamanın 24-36 ay arası olduğunu belirtmekle birlikte bu aralığın bir kaç ay fark edebileceğini de söylüyor.
Genellikle kız çocukları 29.ay erkek çocukları 31.ay itibari ile tuvalet eğitimini kazanmış olurlar. Bir sağlık sorunu yoksa ve bu süreler uzamışsa bir uzmandan destek almak gerekebilir.

Öncelikle şunu belirteyim ilk 15-20 gün anne ve bebek birbirine beslenme düzeni anlamında alışana dek emzik verilmesini uzmanlar önermiyor, kolesistokin salgılanmasına yol açıp tokluk hissi yarattığı için anne memesini emmek istemeyebilir bebek.

  • Eğitim Adı: Yaratıcı Drama
  • Eğitim Adı: Disleksi Eğitmen Eğitimi
  • Eğitim Adı: Çocuk Resimleri Analizi
  • Eğitim Adı: Oyun Terapisi Eğitimi
  • Eğitim Adı: Montessori Eğitmen Eğitimi
  • Eğitim Adı: NLP Practitioner
  • Eğitim Adı: Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi

Sosyal medyada da takip etmeyi unutmayın

Gerek site gerek sosyal medya hesabım, takipçilerimle daha fazla bilgi aktarımı ve iletişim sağlamak için entegre çalışmaktadır. İstediğiniz herhangi birinden bana ulaşmanız veya takip etmeniz yeterlidir.