Aldığım Eğitimler ve Uzmanlık Alanlarım, Sertifikalar

Ayşegül Bayındır Aldığım Eğitimler ve Uzmanlık Alanlarım, Sertifikalar Sayfasına Hoşgeldiniz!

Aldığım tüm eğitimler ve uzmanlık alanlarım, aşağıda belgeleri ile bulunmaktadır. Her biri bizler ve çocuklarımız için çok kıymetli! Kendi geleceğimiz ve çocuklarımızın geleceği için sürekli gelişim içinde olmayı unutmamalıyız. Eğitimler, konferanslar ve seminerlerle desteklemeliyiz.

Sizlere, Aldığım Eğitimler ve Uzmanlık Alanlarım sayfasında aşağıda göreceğiniz uzmanlık belgelerini özetlemek istiyorum.

Eğitimler Liste

  • Eğitim Adı Yaratıcı Drama
  • Eğitim Adı Disleksi Eğitmen Eğitimi
  • Eğitim Adı Çocuk Resimleri Analizi
  • Eğitim Adı Oyun Terapisi Eğitimi
  • Eğitim Adı Masal Terapisi Eğitimi
  • Eğitim Adı Montessori Eğitmen Eğitimi
  • Eğitim Adı NLP Practitioner
  • Eğitim Adı Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi

Her birinin çok değerli olduğunu düşündüğüm eğitimleri, sizlerde araştırabilir ve resimlerden inceleyebilirsiniz. Verdiğim seminerler veya konferanslarda görmüş olduğunuz konuları içeren sorularınızı sormak için katılabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesabımı takip edebilir ve güncel olarak paylaştığım, sizlere faydası olduğunu düşündüğüm konuları görebilirsiniz.

Ayrıca sizlere bir konuda daha bilgi vermek isterim: Lisans eğitimimi Sosyoloji Bölümünde tamamladıktan sonra sırası ile Yaratıcı Drama Eğitmenliği, Disleksi Eğitmen Eğitimi, Çocuk Resimleri Analizi, Oyun Terapisi Eğitimi, Montessori Eğitmen Eğitimi, NLP Pratisyenlik Eğitimi, Akıl ve Zeka Oyunları Eğitici Eğitimi gibi bu sayfada okumuş olduğunuz tüm alanlarda uzmanlık belgelerimi inceleyebilirsiniz.

Zamanla katılayacağım eğitimlerin bilgilerini ve aşağıdaki gibi belgelerini paylaşmaya devam edeceğim. Sizlerinde takip etmesi ve varsa bu konularla ilgili bilgi paylaşımı veya sormak istediğiniz sorularınız için site üzerinden ve sosyal medya hesabımdan ulaşmanızı tavsiye ediyorum.

Ayrıca kitabıma göz gezdirmeyi unutmayın! https://m.kitapyurdu.com/index.php?route=products%2Fproductdetail&product_id=495912

Aldığım Eğitimler ve Uzmanlık Alanlarım Galeri